• mesaj engelleme

  .
  tanım: çoğu kol sentır ve müşteri şey'leri görevlisinin bilmediği, mükemmel derecede pratik opratör kodlarıdır. (stop)

  dibik uyarı notu: aşağıda yazılacak şeyler tamamiyle can sıkıntısından saçmalanmış ama içimden gelen samimi öcü kaka olmayan şey'leri içerir. (stop)
  Benden izinsiz sağda solda orada burada kullanılması kesinlikle serbesttir.

  işin gerçek ve sempatik gelen kısmı:
  sevgili mösyöler, leydiler madamlar matmazeller... (stop)
  sevgiliniz var, sizi aldatıyor olabilir aldatmıyorda olabilir (stop) veya mutlu bir beraberliğinizde oluyor olabilir (stop), sevgilinizden ayrılmış, bir kıza satılmış falanda olabilirsiniz (stop) veya hiç sevgilisi olmamış bir abazada olabilirsiniz (stop); ama sonuçta bir cep telefonuna sahipsiniz. (stop)

  mesele benim bir samsung omnia i900'um var. windows mobile destekli bir telefondur. bilmem kaç mhz işlemcisi vardır sonuçta ghz olmadığı için sikimde olmayan bir hızdır.. 128 mb ram ve 256 mb rom'u var. yurt dışından spot olarak aldım çok pahalı değil 300 tl, ama boru değil sonuçta 300 tl.
  dokunmatiği rezistif(dirence dayalıdır) tırnak teması ile hiç zorlanmadan kullanılır. onlarca program yüklüdür tamamiyle özelleştirilmiş ve kişiselleştirmiştir benim haricimde kimse kullanamaz tek başıma hız sınırlarımı zorlarım falan filan. (toplu stop)

  aralardan bir yerde "ulan bu ne lan" notu: doğru haklısın senin gibi bende sıkıldım amaçsız ama benim şeylerimi duygularımı içeren bir yazıydı. öptüm. (erotik stop)

  bir gün telefonuna mesaj gelmesini istemezsen, yani mesaj atan kişinin başarısız raporu almasını istersen, sıkılırsan sıkmak istersen trip atarsan attırmak istersen artislik yapmak veya inzivaya çekilmek istersen;

  gelen tüm herşeyi (sms faks veri ve arama) engelleme kodu: *35*0000# (bu kod gelen herşeyi engeller, sizi arayanlar o tahrik edici ablanın sesiyle "aradığınız kişi şu anda çağrı kabul etmemektedir" ses kaydını duyarlar. mesaj atanlar başarısız raporu alırlar ve siz o mesajı asla okuyamazsınız, kısaca karşıda kişinin lafı ağzına tıkayan bir koddur.)
  gelen tüm herşeyi (sms faks veri ve arama) engelini kaldırma kodu: #35*0000#

  sadece gelen mesaj engelleme kodcuğu: *35*0000*16#
  gelen mesaj engelini kaldırma kodu: #35*0000*16# (bu koddan sonra size kimse mesaj atamaz avea turkcell falanda dahil, mesaj atan başarısız raporu alır. 1 yıldır kullanmaktayım (stop)

  sadece gelen aramaları engelleme kodu: önce : *35*0000# yapıyoruz sonra #35*0000*16# kareyi tuşluyoruz az biraz mantığınız varsa bunu anlamışsınızdır a.q(aqua)

  Giden herşeyi engelleme kodu: *33*0000# (bu kod mükemmeldir, sizin telefonunuzdan arama yapılmasını mesaj atılmasını operatörden engeller. arama yaparsanız "yetkiniz yoktur" sesini duyarsınız mesaj atarsanız başarısız raporu alırsınız.)
  giden herşeyi engelleme kaldrma kodu: #33*0000#

  araya sıkışması gereken hatıra notu: bu yöntemle arkadaşların tellerinde şifreyi değişip hepsinin herşeyini engellerdim çok zevkli olurdu, hatta halasının üzerine kayıtlı olurdu. çok hoş zevkli acımasız vicdansız ve küfürlü olurdu.

  sadece giden mesajı engelleme kodu: *33*0000*16#
  giden mesaj engelleme kodu: #33*0000*16#

  siktir lan ibine notu: o aradaki dört tane sıfır sizin şifrenizdir. tüm hatlarda aynıdır. operatör farkı yoktur tüm operatörlerde denenmiştir. şifreyi değiştirmediyseniz şifreniz dört tane sıfırdır. değişmiş iseniz veya unuttuysanız veya "olmuyor lan mal" derseniz kol sentırı arayın öğrenin.

  sadece not: bu başlığı güncel tutacağım şimdi vaktim yok bu kadar yeterlidir. aza kanâat edin (az önceki kelimede şapkalı a'nın yerini karıştırdıysam TDK'dan özür dilerim)

  (stop)

  şimdi aklıma geldi de notu: bi ara gelip bkz'ları falan düzenlerim.
  5 -1 ... sir kahin