• efendi erkek kıtlığının baş göstermesi

  10.
  her iletinize laf yetiştiren, özel mesaj kutularınızı dolduran, yazışma görüntülerini alıp "ayh bıktım bunnardan" demenize rağmen yenilerini eklemekten vazgeçmediğiniz beyazköpek balığı tarzıyla hareket eden her şeye yürüyen argonotlardan efendilere tanışmak için fırsat kalmadığındandır.
  sosyal hayatta giyim ve tavrınızı, internette dilinizi düzeltmediğiniz sürece ne onlara sıra gelir ne de onlar size kendiliğinden .)
  8 -1 ... kareli panda
 • puçu henzap

  3.
  mahmood tuncer "karı gördüm kaydım, kaymaz olaydım" türküsünün remiks versiyonunda bolca seslendirmiştir bu repliği. buradan sormak isterim kendisine; kime ne faydası var?
  ... kareli panda
 • şaka maka sözlükte 30 luk teyze kaynaması

  2.
  keşke hayatımda da olsa dediğimdir (hay tanım zorunluluğunuza)
  zira zamparalık müessesesine kayıt olduğum günden beri makus talihim hiç değişmedi. hizmet sektöründe hizmet verdiğim yaş aralığı hala 20 ila 25 arasındadır. ulan 4 eşek ömrü bitirdim emeklilikte yaşa takılanlarla takılıyorum hala kısmetimiz aynı yaş aralığında geziniyor. ibinenin derdine bak keşke benim de öyle derdim olsa diyen sevgili yaşıtlarım; emin olun hiç çekilmiyor. hatun dediğin anca otuzunda çekilir olup kırkında demlenmiş oluyor. çilesini ben çekiyorum acemi birliklerini bende tamamlıyorlar sefasını millet sürüyor.
  1 -2 ... kareli panda
 • her sene mutlaka birkaç kez haberi yapılan şeyler

  1.
  en eski türkler bulundu
  hayır adamlar göçebe kardeşim. sen buluyorsun da onlar gene göçüyor sen gene bulup haber mi yapıyorsun nedir?
  ... kareli panda
 • büyüdüğünü anlamak

  89.
  Küçükken minibüste kucağa oturup ücretsiz giderdim. Kucağa sığmayacak kadar olup ilk ücretim ödendiğinde büyüdüğümü o gün, fakat asıl kucağa o günden sonra oturduğumu bu gün anladım.
  3 -1 ... kareli panda
 • bırakılması zor şeyler

  26.
  burak yılmaz'ın ceza sahası içinde ayakta durması.
  ... kareli panda
 • kuzey kore nin abd ye füze fırlatmaya hazırlanması

  20.
  vay arkadaş savaşa ne kadar meraklıymışız? vay efenim biz de nükleer geliştirmeliymişiz, vay efenim adamlar haklıymış bırt vırt. zamanında iki dangalak üst subay tersleşip iki çeviri yanlış yapıldığı için hiroşima ve nagazaki yaşandı. kimler öldü? o iki subay hariç konudan hiç haberi olmayan binler, on binler, masum siviller.
  tanım; gereksizdir
  1 ... kareli panda
 • cumali ceber in ilk 3 günde 128bin izlenmesi

  1.
  Boşverin siyasi sığınma talebini, memlekette işkence boyutunda geri zekalı nüfusu var diyerek başvurunuzu yapın. Bunu görüp de talebinizi kabul etmeyen memleket olamaz.
  tanım şeysi; iltica etmek isteyenlere fırsat sunan zaman israfıdır.
  ... kareli panda
 • mabel matiz

  1350.
  vokali ilk duyduğumda grip olmuş kedi taklidi yapıyor zannetmiştim.
  tanım; yukarıda bahsettiğim gibi zannettiğim grubal enfeksiyondur.
  1 -2 ... kareli panda
 • vajina görünce yara bandı yapıştırmak

  9.
  gönülçelendir.
  bakınız şu tarafa; hem yara bandım hem yaraaammm..
  ... kareli panda
 • incil i hiç okumadan tahrif edildi demek

  7.
  Okumasam da bildiğim kadarı ile 4 farklı versiyonu olduğunu biliyorum. tek bir kitabın 4 adet farklı versiyonu olması bir şekilde bozulduğuna delildir. mevzumuz olmasa dahi kuranın orjinalliği tartışıldığı için aynı önermeden yola çıkarsak dünyanın neresinden edinirseniz edinin orjinal metni her yerde aynı bulursunuz. ha, sen inanırsın inanmazsın o senin bileceğin iştir ama durum budur diyerek tanım yaparım .)
  3 ... kareli panda
 • mezar taşına yazılacak en anlamlı söz

  158.
  açılmadan iade.
  ... kareli panda
 • 16 nisan 2017 referandum tahminleri

  40.
  katılım oranına göre Evet oyları %35 den aşağı düşmez %40'ı geçmez.
  ak partiye oy veren herkes Tayyip'çi değil ama vermeyen herkes anti Tayyip'çi. bunu hesaba katmamış kimse .)
  9 -3 ... kareli panda
 • süpriz evlilik teklifi 750 lira

  8.
  olmayaydı iyiydi ama buna dair bir anım vardır benim. efenim bendeniz sektörün içerisinde teknik kısımda yer aldığım için var böyle tanıdıklarım, sürpriz evlenme teklifine giden müzisyen arkadaşlarım. bazen ben de bir gitar ya da perküsyon ile onlara eşlik eder işin makarasına takılırım. bir gün böyle bir teknede evlilik teklif edilecek, bir kemancı arkadaş ile ben olaya dahil olduk. ilk etapta plan biz tekne ile üsküdar sahile geçeceğiz, çifti oradan alıp özel tur esnasında müzisyenler olarak sürpriz şekilde çıkacağız. ancak tekne bozuldu. kış günü biz iki köprünün tam orta yerinde karanlıklar içerisinde kala kaldık. ben deniz taksi filan arıyorum adamlar ancak karadan alabiliyoruz diyorlar. lan karaya bi çıkabilsem zaten bildiğin taksiye binerim, seni ne yapayım? sağımızdan solumuzdan apartman kadar gemiler geçiyor, ben ha çarptılar ha çarpacaklar diye yusuf yusuf gemilere bakıyorum karanlıklar içerisinde. bizim tekne daireler çizerek dönüyor boğazın ortasında ve şubat soğuğu ortalık bildiğin buz. arkadaş da hala müşterinin derdine düşmüş sürpriz yapacak elemana telefon açıyor işi nasıl kurtarırım diye. neyse, bizim tekne çalışmadı, saatler sonra bir sal bozuntusu beni ve arkadaşımı alıp karaya çıkarttı ama arkadaş inat, almış adamdan konumu bu sefer eve gidiyoruz dedi. saat olmuş gece yarısı, biz yollarda. geldik apartmanın önüne, telefondan gizli bir yazışma ile er kişi kapıyı bize hatundan gizli açtı. biz eve girdik saat gecenin 03 ü. bunlar bir odada masada mum elde şarap takılıyorlar. eh, sürpriz ya, aga biz aniden yüksek volüm çala oynaya bir girdik odaya, hatun bir feryad bir figan nasıl korkuyor anlatamam. eh ulan boru mu? saat gecenin üçü evde erkek arkadaşınla sessiz sessiz şarap içerken aniden odaya hiç tanımadığınız iki kişi karanlıklar içerisinden girip bağıra bağıra şarkı çalıp söylemekte, kim korkmaz ki? neyse, eleman hatunu sakinleştirdi filan teklifi etti. aman ne sürpriz ne sürpriz. lan gecenin üçünde evinde şarap içip afedersin seviştiğin adamın sana evlenme teklif etmesinin nesi sürpriz olabilir acaba?
  neyse ki hatun evet dedi bir sene sonra düğünlerinde de biz çaldık gene .)

  tanım; tekneye binince anlaşılan sürpriz olmayan tekliftir
  9 -3 ... kareli panda
 • hangi dini inanç doğrudur

  25.
  Budizme göre cennet ya da cehennem yoktur, takıl kafana göre. Museviliğe göre Hz. Musa'ya ve Tevrat'a iman etmeyen ateştedir. Hristiyanlığa göre Hz. isa'ya ve incil'e iman etmeyen ateştedir. islamda peygamberimiz Hz. Muhammed'e ve Kuran'a iman etmeyen de ateştedir, bir tek şu farkla; islam der ki; "Benim gönderdiğim tüm kitap ve peygamberlere de iman edeceksin"
  Dolayısı ile islam'ı seçen bir müslüman aynı zamanda Hz. isa'yı, Hz. Musa'yı, Tevrat, incil, Zebur, hasılı tüm din, peygamber ve kitapları da kabul etmiş olur. Bir müslüman Hz.isa ve incil'e de iman etmiş demektir. Hristiyan şartlarını da yerine getirmiş olur. Böylece hristiyan inancına göre de kendisini kurtarmış demektir. Dolayısı ile aynı din içerisinde diğer dinlerin de gönlünü hoş ettiğinden tüm dinlere kombine alarak kendini kurtarmıştır müslüman. Kafasının içinde "Lan acaba hangi din haktır" diye kararsız kalanınız varsa buyurun gelin, kombineniz burada .)
  ... kareli panda
 • sevgilinin yanında 50 kuruş yere düşse alır mısın

  461.
  yok, üstelik bir de yerdeki 50 kuruşa küçümseyerek bir bakış attıktan sonra cüzdanımdan bi 100 lük çıkartıp 50 kuruşun yanına atarım.
  ayrıca yere düşse ne demek la? başka nereye düşecek ki? gönüllere mi?
  2 ... kareli panda
 • sevgilinin vatsapta 5 dakikadır yazıyor görünmesi

  4.
  o mesaja kısaca "ok" cevabı verin gitsin. onu da on dakika bekledikten sonra yazın ama .)
  1 ... kareli panda
 • kızıl saçlı 185 boyunda zengin ateist kadın

  2.
  180 olursa yüzüne bakmam, öyle de prensip sahibi insanımdır.
  rahmetli sabancı'ya o dönemin meşhur sorusunu sordular; "sizce hülya avşar'mı daha güzel yoksa harika avcı'mı?" rahmetli iki isimle de kötü olmamak ya da ikisinden birisine asılıyormuş durumuna düşmemek için "siz beğenmediğinizi bana verin" dedi, çıktı işin içinden.
  yok 184 müş de yok kızılmış da..
  2 ... kareli panda
 • bir entrye 10 dan fazla eksi verilememesi kuralı

  2.
  trollüğe kasis koyuyorlar demek .)
  2 ... kareli panda
 • hoşlanılan erkeğin fakir olduğunu öğrenmek

  9.
  fucker'dır o, fakir olsa duramazsın.
  2 ... kareli panda
 • yeni şeyler getiriyorum